İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Nardesigner.com'dan almış olduğunuz baskısız ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecektir. Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir.

Özel baskı ve kişiye özel ürünlerde iade alınmamaktadır. Kişiye özel üretilmiş kişiselleştirilmiş ürünlerde satın alım tarihinden itibaren 24 saat içinde satış iptal edilebilir. 24 saatten sonra CAYMA HAKKI KULLANILAMAZ ve İPTAL ve İADE kabul edilmez.

İadeler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İadeler ile ilgili tüm sorularınız için [email protected]  ya da +90 546 433 88 34 no lu WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İade Adresi:

Müge Urlu Dokozic / NarStore Tasarım

İçerenköy Mah. Yalçın Sk. Kadirbey Apt. No:13 B Ataşehir / İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR